ملكول پیشگیری از بیماری مواد غذایی رژیم غذایی

ملكول: پیشگیری از بیماری مواد غذایی رژیم غذایی گرفتگی بینی نوشیدنی پیشگیری محصول سلامت

گت بلاگز اخبار بین الملل راجع به غزه با هیچ یک از کمیته‌های بین‌المللی همکاری نمی‌کنیم / لیبرمن

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز (یک‌شنبه) اعلام کرد، این رژیم راجع به حوادث اخیر غزه با هیچ یک از کمیته‌های بین‌المللی همکاری نخواهد کرد.

راجع به غزه با هیچ یک از کمیته‌های بین‌المللی همکاری نمی‌کنیم / لیبرمن

لیبرمن: راجع به غزه با هیچ یک از کمیته های بین المللی همکاری نمی کنیم

عبارات مهم : حوادث

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز (یک شنبه) اعلام کرد، این رژیم راجع به حوادث اخیر غزه با هیچ یک از کمیته های بین المللی همکاری نخواهد کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه فرامنطقه ای القدس العربی، آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفت، اسرائیل هرگز با هیچ یک از کمیته های بین المللی که می خواهند درخصوص حوادث روز جمعه در مرزهای نوار غزه تحقیق کنند، همکاری نخواهد کرد.

راجع به غزه با هیچ یک از کمیته‌های بین‌المللی همکاری نمی‌کنیم / لیبرمن

روز جمعه در سالگرد «روز زمین» درگیری های خشونت باری میان ارتش رژیم صهیونیستی و تظاهرکنندگان فلسطینی در مرزهای غزه و اراضی اشغالی صورت گرفت و در اثر آن ۱۷ تن از مردم فلسطین به شهادت رسیده و حدود ۱۵۰۰ تن دیگر زخمی شدند.

لیبرمن نسبت به درخواست های جناح های بین المللی و حزب چپ گرای اسرائیل مبنی بر تشکیل کمیته تحقیقات در مورد حوادث اخیر غزه ابراز نارضایتی کرد و افزود، تحقیقاتی انجام نخواهد شد و اسرائیل با هیچ کمیته بین المللی همکاری نخواهد کرد.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز (یک‌شنبه) اعلام کرد، این رژیم راجع به حوادث اخیر غزه با هیچ یک از کمیته‌های بین‌المللی همکاری نخواهد کرد.

رئیس حزب چپ گرای صهیونیستی مرتز روز شنبه خواهان تشکیل کمیته تحقیق درخصوص حوادث غزه شد و در بیانیه ای اعلام کرد، در نتیجه نشانه قرار گرفتن گسترده فلسطینی ها در سالگرد «روز زمین» در مرزهای غزه و کشته و زخمی شدن چندین تن از آنها با گلوله های واقعی ارتش اسرائیل و به دنبال وجود شواهد و مدارک راجع به تیراندازی به افراد غیرمسلح از جمله فیلم هایی که نشان می دهد از پشت به تظاهرکنندگان شلیک شده، حزب مرتز خواستار انجام تحقیقات در این باره است.

در همین حال، لیبرمن جنبش حماس را به استفاده از زور علیه تظاهرکنندگان در رویدادهای مشابه آتی ترساندن کرد و مدعی شد، ۹۰ درصد شرکت کنندگان در راهپیمایی غزه از نیروهای حماس و خانواده های آنها بوده و جیره خوار این جنبش هستند.

وی در خصوص تلاش دوباره فلسطینیان جهت عبور از مرزها بعد از اتفاق روز جمعه اظهار کرد، ارتش اسرائیل از استفاده از همه ابزارهایی که در اختیار دارد، دریغ نخواهد کرد.

راجع به غزه با هیچ یک از کمیته‌های بین‌المللی همکاری نمی‌کنیم / لیبرمن

روز جمعه ده ها هزار فلسطینی به مناسبت چهل و دومین سالگرد «روز زمین» به درخواست گروه های ملی فلسطین پاسخ داده و در تعدادی از پایگاه های نزدیک دیوار حایل میان اسرائیل و غزه و نیز در مناطق پراکنده کرانه باختری «راهپیمایی بزرگ بازگشت» را ترتیب دادند.

واژه های کلیدی: حوادث | همکاری | اسرائیل | صهیونیستی | آویگدور لیبرمن | رژیم صهیونیستی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz