ملكول پیشگیری از بیماری مواد غذایی رژیم غذایی

ملكول: پیشگیری از بیماری مواد غذایی رژیم غذایی گرفتگی بینی نوشیدنی پیشگیری محصول سلامت

گت بلاگز اخبار اجتماعی لزوم ارائه گزارش درآمد و هزینه‌های شهرداری تا قبل از پانزدهم هر ماه به شورا

یک عضو شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران بر لزوم ارائه گزارش‌های درآمد و هزینه‌های شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران پیش از پانزدهم هر ماه به شورای اسل

لزوم ارائه گزارش درآمد و هزینه‌های شهرداری تا قبل از پانزدهم هر ماه به شورا

لزوم ارائه گزارش درآمد و هزینه های شهرداری تا قبل از پانزدهم هر ماه به شورا

عبارات مهم : ایران

یک عضو شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران بر لزوم ارائه گزارش های درآمد و هزینه های شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران پیش از پانزدهم هر ماه به شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، حسن رسولی در شصت و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در تذکر پیش از دستور خود، گفت: نهم خرداد ماه امسال نخستین جلسه مجمع امید با حضور مهندس بادامچی، آقای خلیل آبادی و معتمدین محله منطقه 10 برگزار شد که در این جلسه مسئله پارکینگ ها به عنوان مسئله مهم در این منطقه و نیاز شهروندان مطرح شد که امیدواریم شهردار منطقه با همکاری سایر دستگاه های ذیربط جهت مجریان پارکینگ های عمومی در این منطقه به صورت مجزا سند مالکیت صادر کند.

وی افزود: در خیابان امام خمینی (ره) حدود سه تقاطع مردم را آزار می دهد که نیاز است آقای پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در این منطقه حضور پیدا کنند و نسبت به تعیین وظیفه این تقاطع ها کارها مورد نیاز را انجام دهند. همچنین ورودی و خروجی محله بریانک از بزرگراه نواب پرسشها جدی دارد که باید مورد توجه قرار گیرد و نسبت به برطرف این پرسشها کارها مورد نیاز صورت گیرد.

لزوم ارائه گزارش درآمد و هزینه‌های شهرداری تا قبل از پانزدهم هر ماه به شورا

این عضو شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید بر لزوم برگزاری جلسه کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص تطبیق طرح تفصیلی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در منطقه 10، گفت: موانع بسیاری در مسیر تطبیق طرح تفصیلی در منطقه 10 وجود دارد که در صورت دعوت کمیسیون شهرسازی و معماری شورا در خصوص تشریح این موانع توضیحات مورد نیاز را ارائه خواهم کرد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود خطاب به فرمانده انتظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، گفت: پهنه پشتی بزرگراه نواب به منطقه ناپایدار شهری تبدیل شده است و محلی جهت تجمع بعضی عنصرهای ناباب شده است است که همین مسئله مشکلاتی را جهت اهالی ایجاد کرده هست. لذا نیاز است که نیروی انتظامی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران نسبت به این عنوان کارها مورد نیاز را انجام دهد.

یک عضو شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران بر لزوم ارائه گزارش‌های درآمد و هزینه‌های شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران پیش از پانزدهم هر ماه به شورای اسل

رسولی خطاب به شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز گفت: در اجرای ماده 79 قانون شهرداری ها به عنوان خزانه دار شورا این مسئولیت بر عهده من گذاشته شده است تا گزارش درآمد و هزینه های شهرداری را دریافت کنم ولی با توجه به پیگیری های بنده و آقای مکارم تا کنون تنها گزارش فروردین ماه دریافت شده است لذا نیاز است با توجه به نظم و انضباطی که از آقای افشانی سراغ داریم این گزارش ها قبل از پانزدهم هر ماه به شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ارائه شود.

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | شهرداری | شورای شهر | شورای اسلامی | ترافیک پایتخت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz